Nasz Kandydat do Plebiscytu "Przeglądu Konińskiego" na Najpopularniejszego Sołtysa Regionu Konińskiego

 (link otworzy duże zdjęcie)

Anna Krysińska

Sołtys Sołectwa Wilczyn

Funkcję sołtysa pełni od 2015 r. i jest to jej pierwsza kadencja.

Pani Sołtys aktywnie działa na rzecz poprawy infrastruktury na swojej wsi. Efektem jest aktywnych starań jest: ustawienie przystanku autobusowego w Cegielni, nowe tablice z nazwami ulic w Wilczynie, odnowienie placu targowego. Popierała inicjatywę przebudowy drogi powiatowej Wilczyn - do granic powiatu oraz zabiegała o podjęcie działań w kierunku budowy obwodnicy Wilczyna.

Wspólne działania z radnymi okręgu owocują akcjami społeczno-rozrywkowymi. Corocznie organizowany jest festyn rodzinny na plaży podczas którego obywa się bieg wilczyński, który cieszy się ogromną popularnością. Wspólnie z sąsiedzkim sołectwem organizowana jest choinka dla dzieci, na której każde dziecko otrzymuje upominki. 

Pani Sołtys aktywizuje społeczność poprzez uczestnictwo w gminnych konkursach, świętach i zawodach jak np. Gminna Spartakiada Mieszkańców Sołectw. Również godnie reprezentuje Gminę Wilczyn np. na Powiatowych Dożynkach, gdzie w 2017 roku zdobyła I miejsce w konkursie na Najpiękniejszy Wieniec Doźynkowy. Współpracuje z Ochotniczą Strażą Pożarną w Wilczynie, której jest członkiem wspierającym.

Współpracuje dobrze z władzami samorządowymi a problemy z jakimi borykają się mieszkańcy sołectwa zgłasza podczas sesji Rady Gminy oraz jak i na naradach z Wójtem. Pani sołtys jest bardzo dobrym pośrednikiem między administracją publiczną a mieszkańcami sołectwa.Wyślij SMS na numer 71051

o treści: soltys.6

 

Głosować na kandydata można za pośrednictwem wiadomości SMS oraz kuponu konkursowego publikowanego na łamach „Przeglądu Konińskiego”.

Głosowanie potrwa do 20 lipca 2018 r.

- w przypadku głosowania przy pomocy wiadomości SMS do 20 lipca br. do godz. 24:00

- w przypadku kuponu decyduje termin dostarczenia przesyłki do redakcji do 20 lipca br. do godz. 16:00

W głosowaniu obowiązuje punktacja: 1 SMS – 1 punkt, 1 Kupon – 1 punkt.

 

Zapraszamy do głosowania!


Opublikowano: 11 lipca 2018 11:50

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 736

Urząd Gminy w Wilczynie

Realizacja: IDcom-jst.pl