PODSUMOWANIE KADENCJI 2014-2018

 (link otworzy duże zdjęcie)

W Gminnym Domu Kultury spotkali się przedstawiciele samorządu oraz zaproszeni goście na podsumowaniu kadencji Wójta i Rady Gminy Wilczyn 2014 - 2018.

Mijające cztery lata wspólnej pracy Wójta i Rady Gminy Wilczyn zaowocowały konkretnymi i wymiernymi efektami. Patrząc dzisiaj wstecz i dokonując podsumowania tego, co udało się zrealizować, możemy powiedzieć, że nie był to czas stracony dla gminy. Wspólne dokonania są konkretne i niezaprzeczalne, są dowodem aktywności radnych oraz dobrej współpracy samorządu i mieszkańców. Mimo występujących w czasie kadencji różnic zdań, zawsze w najważniejszych sprawach osiągano kompromis. Pomimo przeciwności, które stawały na drodze do sukcesu, zrealizowano wspólnie bardzo wiele z założonego na początku kadencji programu.

W trakcie spotkania podziękowano wszystkim, dzięki którym osiągnięto tak wiele. Szczególne podziękowania skierowane zostały dla radnych, którzy w nadchodzącej kadencji nie zasiądą już w jej szeregach.

Eugeniusz Działak – wieloletni radny Gminy Wilczyn w ostatnich 4 kadencjach w latach 1998-2018, pełniący funkcje Wiceprzewodniczącego Rady i Przewodniczącego.

Bronisław Horbiński również wieloletni radny Gminy w latach 1994-2006 oraz mijającej kadencji.

oraz radni mijającej kadencji: Mirosława Kuznowicz, Zygmunt Bugalski i Leszek Kwiatkowski.

Opublikowano: 16 listopada 2018 12:12

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 1536

Urząd Gminy w Wilczynie

Realizacja: IDcom-jst.pl